چاپ چسب و چاپ روی نوار چسب

 

چاپ روی نوار چسب یکی از شیوه های تبلیغاتی است و امروزه تولید کنندگان زیادی درصدد تولید چاپ روی چسب، چاپ چسب پهن و چاپ چسب کارتن هستند چرا که چاپ چسب نواری همواره یکی از ابزارهای تبلیغاتی به حساب می آمده است و می توان با چاپ لوگوی خود روی چسب نواری برند خود را تبلیغ نمایید که تهران چسب ، چاپ چسب نواری را با بهترین کیفیت و قیمت انجام می دهد.

چاپ چسب نواری دارای انواع مختلفی می باشد که جهت بسته بندی محصولات مورد استفاده قرار می گیرد و جنبه تبلیغاتی بالایی برای کسب و کار شما دارد.

چاپ چسب

 

چاپ چسب نواری، چاپ چسب پهن، چاپ چسب 5 سانتی، چاپ چسب کارتن، چاپ چسب نواری لوگو دار، چاپ چسب نواری با طرح دلخواه، چاپ چسب تبلیغاتی، چاپ چسب لیبل دار، چاپ چسب رولی، نوار چسب چاپی، چسب مارکدار، چاپ آرم و لوگو روی چسب، چسب پهن طرح دار، چاپ اسم روی چسب، چسب نواری چاپدار و ... مواردی هستند که به طور عامیانه در بین عموم مردم بیان می شود اما در صنف چاپ چسب همه این موارد به چاپ چسب روی چسب نواری شیشه ای یا رنگی گفته می شود.

 

چاپ روی نوار چسب

 

 

ویژگی های چاپ روی چسب

 

1- چاپ نوار چسب از یک تا 5 رنگ

2- در تولید نوار چسب چاپدار بدلیل وجود ضایعات زیاد تا کنون شرکت های ارائه دهنده قادر به پذیرش سفارش کمتر از 1000 تا 2000 حلقه نمی باشند و همین موضوع باعث عدم سفارش بسیاری از مشتریان می شود.

چاپ تهران با در نظر گرفتن این پارامتر بسیار مهم سعی در ارائه خدمات چاپ با حداقل تیراژ ممکن می باشد.

3- کیفیت مناسب چاپ و نوار چسب

4- قیمت مناسب با توجه به تعداد و متراژ سفارش

5- متراژ هر حلقه نوار چسب بنا به درخواست مشتری (90 - 180- 300- 500 ) یارد قابل ارائه می باشد.

6- برش در عرض های  16 میل و 24 میل

7- چاپ نام و طرح شرکت شما بر روی نوار چسب با زمینه رنگی با حداقل تیراژ و برای اولین بار در بازار.

8- چاپ بر روی نوار چسب به این صورت می باشد که لوگوی مورد نظر شما از قسمت چسب دار چاپ می خورد و می تواند به عنوان جدیدترین شیوه تبليغاتی به کار برده شود.

9- از نوار چسب های اختصاصی خود می توانید در نمایشگاه های تجاری تخصصی و یا اختصاصی نمودن بسته‌بندی محصولات خود استفاده نمایید.

 

   

چاپ روی چسب پهن (5 سانتی) و چاپ چسب کارتن

 

از موثرترین شیوه های تبلیغات چاپ بر روی چسب پهن می باشد. پلمپ کردن کارتن ها با استفاده از چسب دیگر مزیت این کار است که شرکت دیجی کالا نیز از این شیوه استفاده می کند. مشخصات شرکت بر روی چسب پهن آورده می شود و می توانید یک بسته بندی اختصاصی برای کسب و کار خود داشته باشید.

 

چاپ لوگو (برند) روی چسب نواری

چاپ آرم روی چسب های بسته بندی

 

اگر به دنبال ارتقا سطح کیفی ارائه محصولات خود هستید و می خواهید در هزینه های چاپ جعبه اختصاصی خود صرفه جویی کنید و به دنبال چاپ برند و لوگو سازمانی خود بر روی چسب هستید می توانیم این نیاز شما را در سریعترین زمان ممکن ، با کمترین قیمت همراه با تنوع بالا در محصولات و سیستم های چاپی پیشرفته تامین کنیم.

 

محصولات چسب تهران

 

پخش انواع نوار چسب و چسب نواری، چسب نواری تحریر ، نوار چسب کاغذی، نوار چسب رنگی، آب چسب، چسب نواری الیاف دار، نوار چسب دو طرفه و چسب 123

محصولت نوار چسب شامل برندهای نوار چسب کریستال، نوار چسب جانسون، نوار چسب کینگ، نوار چسب  دیاموند، نوار چسب سان ، محصولات ایران چسب و ... در ابعاد مختلف

چاپ مشخصات مجموعه و طرح کالای شما بر روی نوار چسب در کوتاهترین زمان و حداقل تیراژ

 

 

چاپ روی چسب

 

خدمات چاپ چسب تهران

چاپ چسب شیشه ای شفاف

چاپ چسب شیشه ای شفاف مرسوم ترین و از لحاظ قیمتی ارزانترین نوع چسب برای چاپ می باشد. چاپ روی این گونه چسب ها هیچ گونه محدودیت رنگی ندارند ولی طبیعتا به ازای اضافه شدن هر رنگ ( به جهت ساخت کلیشه و چاپ جدا ) هزینه های چاپ ۲ و یا چند برابر خواهد شد. البته برای چاپ چسب باید این نکته را هم در نظر داشته باشید که هزینه در نوبت اول به جهت ساخت کلیشه مقداری بالاتر خواهد بود. ولی اگر مصرف چسب شما زیاد می باشد ، توصیه ما چسب شیشه ای با چاپ تک رنگ است و طبیعتا هر چه تیراژ کار بالاتر باشد هزینه چاپ به صرفه تر خواهد شد. طول کلیه چسب های شیشه ای ۹۰ یارد می باشند و در ضخامت های مختلف ارائه می شوند.

چاپ چسب تمپلات ( تمام چاپ )

یکی دیگر از خدمات چاپی چسب تهران، چاپ روی چسب به صورت تمپلات و یا تمام چاپ می باشد.  چاپ تمپلات به دلیل نوع سیستم چاپی که دارد فقط در تیراژ بالا امکان چاپ دارد.  در چاپ تمپلات یک رنگ زمینه روی کار زده می شود و بعد طرح روی آن چاپ می شود.

چاپ تمپلات به ۲ صورت انجام می شود: در روش اول که قدری ارزان تر است حدودا هر ۶۰ سانت یه خط سلندری روی طرح می افتد از این رو این نوع چاپ برای چسب های با زمینه سفید مناسبتر می باشد. در روش دوم هیچ گونه محدویتی ندارد و کار کاملا یکدست و یک تکه چاپ می شود.

چاپ چسب رولی

چاپ چسب واشی

 

روش های چاپ روی نوار چسب

 

روش اول : بدین صورت که چاپ را روی نوار چسب و قسمت سلفون آن انجام می دهند که در این حالت قسمت چاپ شده براحتی پاک می شود.

روش دوم : در روش دیگر بدین صورت می باشد که چاپ را روی قسمت چسبدار نوار چسب انجام می دهند که در این حالت کیفیت چاپ کمی افت کرده و چسبندگی چسب نیز کمی کاهش پیدا می کند.

روش سوم : در این روش ابتدا رول های سلفون چاپ شده و بعد از آن عملیات چسب ریزی ( کوتینگ گرم و یا سرد ) روی قسمت چاپ شده انجام می گیرد. در این روش در صورت استفاده از دستگاه های پیشرفته و مواد اولیه با کیفیت مرغوب ( رنگ و چسب عالی ) نتیجه نهایی بسیار عالی خواهد بود.

این روش بهترین روش تولید و چاپ نوار چسب می باشد. که نتیجه آن تولید یک محصول با چسبندگی و چاپ عالی خواهد بود.

  

مزایای استفاده از چاپ روی نوار چسب

 

استفاده از چسب چاپدار اختصاصی مزایای فراوانی در بسته بندی دارد که بخشی از آنها عبارتند از:

- تبلیغات کسب و کار، برند و محصولات

- درج لوگو ، طرح ، نام و یا سایر اطلاعات اختصاصی شرکت بر روی چسب

- کیفیت و ماندگاری چاپ به دلیل چاپ از سمت داخل

- حفظ اصالت محصولات و پلمپ بسته بندی ها

- افزایش بازدهی از طریق بالا بردن سطح کیفی بسته بندی

- اختصاصی نمودن بسته‌بندی محصولات

 

چاپ چسب پهن

قیمت چاپ روی نوار چسب

قیمت چاپ روی چسب پهن 

قیمت چاپ پشت چسب دار

قیمت چاپ چسب کارتن

قیمت چاپ چسب کارتن در چسب تهران بسیار مناسب بوده و در انواع مختلف چاپ می شود. تولید چسب کارتن طرح دار با استفاده از بهترین مواد اولیه موجود در بازار انجام می گیرد و همچنین محصولات تولید شده در چسب تهران از نظر چسبندگی عملکرد فوق العاده ای دارد.

قیمت چاپ چسب نواری

قیمت چاپ روی چسب پهن

قیمت چاپ روی نوار چسب دارای فاکتورهای خاصی می باشد. ساخت کلیشه مخصوص چاپ اولین شرط مذکور است. محدودیت در انتخاب رنگ شرط دیگر می باشد. معمولا چاپ لوگو با شرایط خاص صورت می پذیرد. رنگ های اصلی برای چاپ لوگو استفاده می شود.

 

سفارش چاپ روی چسب نواری

 

1- ارسال طرح چاپ نوار چسب مورد نظر مشتری

2- پیش فاکتور و تسویه

3- تایید طرح توسط مشتری

4- ساخت کلیشه برای چاپ چسب تبلیغاتی

5- تولید و چاپ بر روی نوار چسب

5- تحویل نوار چسب چاپ شده به مشتری

 

 جهت ثبت سفارش های خود با شماره های 02166913091 - 09213228989 تماس حاصل نمایید.

  

 

چاپ چسب در تهران

 

تهران، خیابان جمهوری، خیابان باستان ، جنب مسجد میثم پلاک 159

تلفن: 02166913091 - 09213228989

مدیریت: نوروزی

چاپ چسب کارتن